Vizyonumuz


Üstün kaliteye sahip ürünlerimizi en uygun koşullarda sunarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak; Assos markasını Türkiye’de en çok tercih edilen markalar arasına sokmak ve Dünya markası yapmaktır.

 

Misyonumuz


En sağlıklı, en kaliteli ürünleri, doğaya ve insana saygı ilkesiyle, en verimli şekilde tüketicimize sunmak; beklentilere duyarlı olup, sosyal sorumluluk anlayışını benimseyerek, iş ahlakı ve tüm yasal gereklilikleri yerine getirmeye özen göstermektir.

 

Şirket Politikamız


Uygun fiyat, güvenilir ürün sunumu ve yüksek kalite standartları ilkeleri ile yola çıkan firmamız, Ar-Ge yatırımları ile sürekli gelişimi hedeflemiş olup, müşteri beklentilerine en iyi şekilde yanıt vermektedir. En kaliteli ürünleri, en ulaşılabilir şartlarda sunabilmek için çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Gelişen ve değişen bir sektörde faaliyet gösteren firmamızda doğal kaynakların çevre sorumluluğu bilinci ile etkin kullanımı sağlamak hedeflerimiz arasındadır. Çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve topluma, çevre bilincinin aşılanmasına katkıda bulunmak amacımızdır.

 

İlgili yasa ve yönetmeliklere, yerel yönetimlerin hükümlerine, ‘Çevre Yönetim Sistemi Standartları’na uymak ve bu politikamızı yaşam tarzı haline getirmek; hayatımızın her alanına yayılması için uygulamalarımızın sürekliliğini sağlamak ana prensibimizdir

Hakkımızda


Genel Müdürlüğü İzmir’de bulunan Assos, üretim faaliyetlerini Aydın ilindeki fabrikalarında gerçekleştirmektedir. Assos Zeytin (siyah ve yeşil), Assos Zeytinyağlı Sabun (Datça Adaçayı, Hatay Defnesi, Isparta Gülü, İzmir Kekiği) ve kozmetik ürünlerden oluşan geniş ürün yelpazesi sahiptir.

 

Kurulduğu günden itibaren markaya yatırım yapan ve tüketicisinin istek ve taleplerini ön planda tutan şirketimiz; hijyen, kalite ve güvenden asla taviz vermeden çalışmaktadır. Bu doğrultuda Dünya Food kalitesi ve Assos marka güvencesiyle tüketicilerine ve iş ortaklarına daha iyiyi sunmak önceliklerinden olmuştur.

Kalite Belgelerimiz

Zeytinin Kutsal Yolculuğu


Sofralarımıza 1001 emek harcanarak gelen zeytinlerin, tüm proses aşamalarını siz değerli müşterilerimize gururla sunarız...

 • 1- Zeytinin Toplanması ve fabrikaya sevk...
 • 2- Yeşil veya siyah zeytinin fermentasyon kaplarına konulması ve
      yaklaşık 3 ay sürecek olan zorlu fermentasyon süreci.
 • 3- Fermentasyonu tamamlayan zeytinlerin sipariş doğrultusunda
      üretime alınması ve personelimiz tarafından kusurlu olanlarının
     ayıklanması.
 • 4- Ambalaj çeşidine göre zeytinlerimizin tam otomatik makineler
      vasıtası ile ambalaj kaplarına dolumu.
 • 5- Salamura ilavesi, pastörizasyon ve kapama prosesleri.
 • 6- Üretimi tamamlanan zeytinlerin depoya sevki ve üzerine tüketim
      tarihinin basılması.